بازدید
مولف: مدیر سایت   
فرماندار محترم کلیبر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کلیبر بازدید کردند فرماندار کلیبر دانشگاه آزاد اسلامی را نماد توسعه فرهنگی و اقتصادی هر شهرستان از کشور نامید و واحد کلیبر این دانشگاه را دارای پتانسیل بالایی در راستای رشد و شکوفایی دانست.
 
 رسول خدابخش در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کلیبر با تشکر از ایجاد نظم سازمانی در تیم این دانشگاه، خواستار استفاده از موفقیت توریستی، گردشگری شهرستان در پیشرفت آن شد.

خدابخش با تشکر از مجموعه خدمات و تلاش‌های انجام شده عنوان کرد: «با استفاده از امکانات و پتانسیل منطقه قطعاً شاهد پیشرفت و اعتلای دانشگاه خواهیم بود که البته فرمانداری در یاری رساندن به این امر کوتاهی نخواهد کرد.»

فرماندار کلیبر از روند پیشرفت کاری پروژه های عمرانی این دانشگاه (هتل میهمانسرای واحد کلیبر) بازدید و در جریان پیشرفت کاری پروژه قرار گرفت.

دکتر حسین بقایی رئیس واحد کلیبر نیز خواستار همکاری فرمانداری و نهادهای دولتی در راستای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام این دانشگاه شد.

فرماندار کلیبر در پایان قول مساعد در راستای برگزاری جلسه‌ای مشترک با حضور مدیرکل بانک ملی استان آذربایجان‌شرقی و سایر نهادهای مرتبط در واحد کلیبر در راستای حل مشکلات مالی موجود را داد. 
سامانه امور پایان نامه
سامانه ساها