صفحه اصلی arrow رشته های تحصیلی arrow برگزاری مراسم بزرگداشت روز معلم
برگزاری مراسم بزرگداشت روز معلم
مولف: مدیر سایت   


مراسم بزرگداشت روز معلم، با حضور دکتر جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کلیبر برگزار شد.

قبل از آغاز مراسم دکتر جوانپور از قسمت های مختلف سایت کلیبر و همچنین نمایشگاه کتاب (آثار استاد مطهری) و صنایع دستی و گردشگری دایر در واحد بازدید و در روند جریان امور دانشگاه قرار گرفت.

در ابتدای برنامه دکتربقایی رئیس واحد کلیبر ضمن خیرمقدم گویی و گرامیداشت حضور ریاست استان در واحد، به جایگاه معلمی در جامعه اشاره کرد و آنان را چراغ راه بشریت نامید.

سپس دکتر جوانپور رئیس دانشگاه استان در جایگاه سخنران ویژه مراسم قرار گرفت و ضمن تشکر از حضور مسئولان و مدعوین شهرستان گفت:" وجود اساتید با تجربه و با اخلاق در پیشرفت و پیشبرد اهداف دانشگاه و تربیت نسل جدید و دانشجویان بسیار با اهمیت است به طوری که معلم خوب و ارزشی، فرهنگ زندگی ارزشمند و باعزت را می آموزد. معلمی که فرهنگ مقاومت را با آموزش مصرف بهینه و استفاده از کالای ایرانی می آموزد. معلمی که پیروزی را در سایه مقاومت و پایبندی به اصول و ارزشهای اسلامی و انسانی می داند و می آموزد."

وی در ادامه با اشاره به اتفاقات اخیر منطقه، مکتب امام حسین را مکتب ارزشی جامعه خواند و شکست های دشمنان اسلام در منطقه و بی آبرویی تروریستها در عراق و سوریه را با وجود سرمایه گذاریهای کلان برخی کشورهای عربی و آمریکا و اسرائیل، پیروی از همین مکتب امام حسین خواند. او در بخش دیگری از سخنان خود سازش و التماس به آمریکا را ایده افراد ضعیف و بی اراده توصیف کرد و بهترین حربه در مقابل دسیسه ها و تحریم های دشمنان را عمل به منویات مقام معظم رهبری بخصوص اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای وطنی نامید.

در پایان ضمن مولودی خوانی توسط حاج آقا حسنی، از دانشجوی مدافع حرم و اساتید برگزیده واحد با اهداء جوایزی تقدیر بعمل آمد.


 

 
سامانه ساها