صفحه اصلی arrow رشته های تحصیلی arrow جلسه توجهيي امتحانات
جلسه توجهيي امتحانات
مولف: مدیر سایت   

در روز سه شنبه مورخ 96/10/12 جلسه توجیهی برگزاری امتحانات با حضور هیات رئیسه و کارمندان برگزار شد جناب آقای دکتر بقائی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کردند :

نهادهای آموزش وپرورش وآموزش عالی فرایند نظام یافته جامعه پذیری افراد را  برعهده دارد. یکی از مسائل جامعه دانشگاهی تقلب در امتحان است . تقلب تخلف از هنجارهاست ،شیوع بالای تقلب هشدار برای جامعه است .ازآنجا که دانشگاه نمونه کوچکی از جامعه ،محلی برای جامعه پذیر کردن افراد است .موضوع تقلب در امتحان نیز مساله اجتماعی است و  مشکلاتی که دراین نهادهای آموزشی افراد بجای تبعیت از هنجارهای شروع  ،انواع سر پیچی از هنجارها و ارزش های دانشگاهی را فرا می گیرند . وبرای رسیدن به اهداف خود از انواع تخلفات و سرپیچی ها استفاده میکنند . درجامعه نیز برای رسیدن به هدف همین راه را ادامه خواهند داد .تقلب در صورت شیوع مانعی در جهت تحقق ارزشی قانون گرائی است .                                                                                                                             

پس بیائید با کمک همدیگر در جهت درونی کردن ارزشهای جامعه ، اعم از نظم پذیری ،مسئولیت پذیر ، افراد به ارزشها وقوانین و غیره تمهیدات لازم را فراهم کنیم

ضمن تاکید برلزوم ایجاد فضایی سالم همراه با نظم وآرامش ،از دانشجویان عزیز انتظار می رود تا در جهت برگزاری امتحانات سالم ومنظم همکاری لازم را با همکاران دانشگاهی داشته باشند . 

 
سامانه ساها