صفحه اصلی arrow رشته های تحصیلی arrow محکومیت سیاست‌های رئیس جمهور آمریکا از سوی دانشگاهیان واحد کلیبر‎
محکومیت سیاست‌های رئیس جمهور آمریکا از سوی دانشگاهیان واحد کلیبر‎
مولف: مدیر سایت   

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کلیبر همزمان با برپایی همایش گرامیداشت روز دانشجو، سیاست‌ها و تصمیم گیری‌های رئیس جمهور آمریکا مبنی بر انتقال پایتخت رژیم غاصب اسراییل به قدس شریف را محکوم کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کلیبر با سخنرانی در این همایش توجه به درک عمیق اخلاق الهی ،توجه به منشا الهی دانش و معنویت نهفته در آن، اهتمام جدی به رعایت حد و حدود دینی و شرعی را از انتظارات دانشگاه از اساتید و دانشجویان ذکر کردند.

دکتر حسین بقائی با اشاره به این نکته که در واقعه 16 آذر 1332 استبدادستیزی، مبارزه با استثمارو عدالتخواهی در خون جنبش های دانشجوئی تزریق شد. این چشمه جوشان همچنان خروشان است و هر زمان که نیاز جامعه اقتضا کند دانشجویان با حضور خود در صحنه های سیاسی و اجتماعی ، درخت آزادی و استقلال نظام مقدس جمهوری اسلانی ایران را آبیاری می کنند.

فرمانده ناحیه سپاه کلیبر نیز درباره تاریخچه و نتایج حاصله از روز 16 آذر به سخنرانی پرداخت.

سرهنگ حسین حاتمی با محکوم کردن تصمیمات اخیر رئیس جمهور آمریکا علت آن را حاصل از عجز و ناتوانی سیاستمداران آمریکایی دانست.

در پایان با قدردانی و اهدای لوح به دانشجویان ممتاز علمی، ایثارگر و بسیجی تجمعی پرشور از دانشجویان در محوطه دانشگاه با همراه شعارهایی علیه سیاست‌های نابخردانه رئیس جمهور آمریکا صورت گرفت.


 

 
سامانه ساها