صفحه اصلی arrow دانشجویان
دانشجویان
برگزاری کلاسهای درس به صورت غیرحضوری
مولف: مدیر سایت   
به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند :

با توجه به شرایط خاص ایجاد شده ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و عدم امکان برگزاری کلاسها به صورت حضوری، دانشگاه آزاد اسلامی طی بخشنامه ای اقدام به برگزاری کلاسها به صورت غیرحضوری در تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی نموده است در این راستا کلاسهای مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کلیبر تا روز 15 فروردین به صورت جبرانی برگزار گردید و از 16 فروردین به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

آدرس سامانه مجازی واحد کلیبر :  http://lms35.iauec.ac.ir/login/index.php   

اساتید محترم جهت دریافت فایل راهنما کلیک فرمائید.

دانشجویان گرامی جهت دریافت فایل راهنما کلیک فرمائید.

اطلاعات تکمیلی در کانال روابط عمومی دانشگاه به آدرس https://t.me/iaukaleybarazad موجود می باشد.


 

 
تکمیل ظرفیت
مولف: مدیر سایت   
به اطلاع متقاضیان محترم شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی می رساند:

- بازه زمانی انتخاب رشته و ثبت نام تکمیل ظرفیت در مقاطع کارشناسی پیوسته برای نیمسال دوم از مورخ 98/08/28 لغایت 98/10/30  و کارشناسی ناپیوسته ثبت نام برای نیمسال دوم از مورخ 98/08/30 لغایت 98/10/30 و از طریق سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی azmoon.net و با  مراجعه به واحد کلیبر میسر خواهد بود.
 
تماس با دانشگاه
مولف: مدیر سایت   

 آدرس ایمیل : از این آدرس پست الکترونیکی در مقابل اسپم محافظت می شود. بنابراین برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت فعال باشد

                 از این آدرس پست الکترونیکی در مقابل اسپم محافظت می شود. بنابراین برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت فعال باشد

تلفن های مستقیم

مخابرات :

041-44440162

041-44440163

041-44443748

 

تلفن های داخلی

ردیف

اتاق

داخلی ردیف اتاق داخلی
1 معاون پژوهشی 328 2 معاون اداری مالی 442
3 دفتر ریاست 444
44444916(مستقیم)
4 معاون آموزشی 441
5 مدیر امور اداری 445 6 کارگاه معماری 450
7 امور مالی 449 8 دفتر فرهنگ اسلامی 451
9 تدارکات 445 10 کارگزینی کارکنان
452
11 امور انبار و اموال 445 12 دبیرخانه 453
13 آموزش 319 14 فارغ التحصیلان 447
15 بایگانی آموزش 320 16 امور دانشجویی 320
17 اتاق اساتید 305 18 صندوق رفاه 448
44440558(مستقیم)
19 سایت آموزش کامپیوتر 327 20 امور شهریه 448
21 آزمایشگاه 204 22 خدمات کامپیوتری آموزش 446
23 کارگزینی هیات علمی 202 24 باشگاه پژوهشگران جوان 446
25 روابط عمومی 444 26 سلف سرویس 131
27 امتحانات 203 28 نگهبانی 160
29 کتابخانه 135 30    
31 عمران 156 32    
 
عدم تغییر تاریخ امتحانات
مولف: مدیر سایت   
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند که امتحانات نیمسال دوم سالتحصیلی 94-93 طبق تاریخ های مشخص شده در کارت ورود به جلسه امتحانی برگزار و هیچ گونه تغییری در زمان برگزاری امتحانات بدلیل برگزاری کنکور سراسری و تداخل آن با امتحانات صورت نخواهد نگرفت .
 
آدرس تلگرام
مولف: مدیر سایت   

 
ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد
مولف: مدیر سایت   
ثبت نام و انتخاب واحد دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد در رشته های حقوق خصوصی و فقه و مبانی حقوق اسلامی روزهای پنج شنبه 93/08/01مورخ و جمعه مورخ 93/08/02 خواهد بود.

 
آزمون IELTS
مولف: مدیر سایت   
داوطلبان محترم جهت شرکت در آزمون IELTS که توسط اداره برگزاری آزمون های استاندارد زبان مرکز آزمون دانشگاه برگزار می شود می توانند به وب سایت ielts.iauset.com مراجعه نمایند.

 
اطلاعیه
مولف: مدیر سایت   

اطلاعیه انتخاب واحد

پرداخت شهریه به صورت اینترنتی می باشد.

طریقه انتخاب واحد اینترنتی

 


 

 
نکات ضروری در انتخاب واحد
مولف: مدیر سایت   

1-انتخاب واحد کلیه مقاطع تحصیلی به صورت اینترنتی و مطابق جدول پیوست می باشد، در صورت عدم انتخاب واحد در زمان مقرر جهت نیمسال دوم سال تحصیلی 90-89 مرخصی ثبت خواهد شد.

2- دانشجویان به منظور جلوگیری از وقوع مشکلات ناشی از عدم پرداخت شهریه، نسبت به تسویه حساب مالی با دانشگاه قبل از زمان ثبت نام اقدام نمایند

3- مسئولیت ناشی از عدم رعایت پیشنیاز، رعایت سقف مجاز واحدهای درسی، تقدم و تأخر واحدها به عهده دانشجو می باشد و در غیراینصورت گروه آموزشی مجاز به حذف واحدهای درسی می باشد.

4- دانشجویان می بایست پس از اتمام حذف و اضافه به منظور کنترل دروس و همچنین تأیید انتخاب واحد با در دست داشتن یک نسخه پرینت نیمسال مذکور به گروه های آموزشی مراجعه نمایند.

5- دانشجویان محترم می بایست در خصوص نحوه انتخاب واحد اینترنتی نیمسال مذکور به پایگاه اینترنتی دانشگاه به آدرس www.iau-kaleybar.ac.ir مراجعه نمایند.

ثبت نام اینترنتی


6- قابل توجه دانشجوياني كه در نيمسال دوم 90-89 واحد كارآموزی اخذ مي نمايند: آخرين مهلت اخذ معرفی نامه كارآموزی پايان اسفند ماه سال 89 می باشد و اين مدت قابل تمديد نمی باشد.


 
معادلسازی واحدهای درسی
مولف: مدیر سایت   
ماده 67 – معادلسازي واحد هاي درسي گذرانده شده پذيرفته شدگاني که قبلا دروسي را در يکي از واحد هاي دانشگاهي و يا ساير موسسات آموزش عالي معتبر داخل يا خارج از کشور گذرانده اند ، مشروط به شرايط زير است:
1-67 دانشجو با توجه به سوابق تحصيلي خود مجاز به تحصيل در رشته جديد باشد.
2 – 67 دانشجو از طربق آزمون سراسري وارد دانشگاه يا موسسه آموزش عالي قبلي شده باشد.
3 – 67 دروس گذرانده شده قبلي از نظر تعداد واحد درسي کمتر از تعداد واحد درسي دوره جديد نباشد.
4- 67 محتواي آموزشي دروس گذرانده شده حداقل %80 با محتواي دروس مشابه در رشته جديد مطابقت داشته و نمره هر يک از دروس کمتر از 12 نباشد.
تبصره 1 – معادلسازي دروس توسط 3نفر از اعضاي گروه آموزشي ذيربط در واحد هاي دانشگاهي پذيرنده دانشجو با رعايت موارد فوق انجام مي شود.
تبصره 2 – نمرات دروس پذيرفته شده عينا در کارنامه دانشجو ثبت مي شود و در تعيين ميانگين نيمسال محاسبه نمي گردد ولي در ميانگين کل نمرات درپايان دوره محاسبه خواهد شد.
تبصره 3 – به ازاي هر 20 واحد درسي معادلسازي و پذيرفته شده، يک نيمسال و کسري از واحد هاي باقيمانده که از 12 واحد کمتر نباشد نيز يک نيمسال از مدت مجاز تحصيل کسر مي گردد.
تبصره 4 – پذيرفته شدگان آزمون سراسري در دوره هاي کارداني و کارشناسي چنانچه قبلا دروسي را در يکي از دوره هاي کارداني يا کارشناسي گذرانده باشند برابر مفاد ماده 67 آيين نامه آموزشي و بند هاي مربوط قابل معادلسازي است.
تبصره 5 - دروس فارغ التحصيلان مقاطع کارداني و کارشناسي که در آزمون ورودي مقاطع کارداني يا کارشناسي رشته يا گرايش ديگري پذيرفته مي شوند برابر مفاد ماده 67 آيين نامه آموزشي و بند هاي آن قابل معادلسازي است.
تبصره 6 – هزينه معادلسازي هر واحد درسي برابر يک سوم شهريه متغير درس مربوط مطابق با آخرين دستورالعمل شهريه مي باشد.
تبصره 7 - معادلسازي و پذيرش دروس گذرانده شده دانشجويان انتقالي و ميهمان بر اساس ماده 52 و تبصره هاي آن انجام پذير است.
تبصره 8- معادلسازي دروس عمومي و تربيتي دانشجويان و فارغ التحصيلان مراکز تربيت معلم با دروس دانشگاهي بر اساس مصوبه جلسه 288 شوراي عالي برنامه ريزي مورخ 73/9/13 که ضميمه اين آيين نامه مي باشد انجام مي گيرد.
تبصره 9- معادلسازي بايد در نيمسال اول شروع به تحصيل دانشجو انجام شود ليکن چنانچه بدلايلي بتاخير افتد انجام آن بايد با مقررات زمان شروع به تحصيل دانشجو صورت گيرد .
 
انصراف از تحصیل
مولف: مدیر سایت   
ماده 50 : دانشجو در صورت تمايل مي تواند در خواست انصراف از تحصيل نمايد . دانشجوي منصرف از تحصيل بايد هزينه انصراف را برابر آخرين دستورالعمل مربوط بپردازد . دانشجوي انصرافي مي تواند به فاصله سه ماه انصراف خود را پس بگيرد در غيراينصورت واحد دانشگاهي بايد حکم انصراف را صادر و به دانشجو ابلاغ نمايد. ( صدور حکم انصراف قبل از گذشت سه ماه با درخواست کتبي دانشجو و ولي او بلامانع است.)
تبصره 1 – قبل از انقضاي مهلت مقرر واحد دانشگاهي موظف است مراتب انصراف دانشجو را به طريق مقتضي به اطلاع والدين دانشجو برساند .
تبصره 2 – پس از صدور حکم انصراف ، تقاضاي بازگشت به تحصيل دانشجو پذيرفته نيست و رابطه چنين دانشجويي با دانشگاه قطع مي گردد . در صورت مشمول بودن دانشجو ، واحد دانشگاهي مکلف است يک ماه پس از صدور حکم بلافاصله مراتب را به اداره وظيفه عمومي اطلاع دهد.
ماده 51 –ترک تحصيل يا عدم مراجعه دانشجو به واحد دانشگاهي ( بدون اخذ مرخصي) در يک نيمسال انصراف از تحصيل محسوب مي شود و دانشجوي منصرف حق ادامه تحصيل را نخواهد داشت.
تبصره – در موارد استثنايي که ترک تحصيل دانشجو موجه باشد بايد حداقل يک ماه قبل از پايان همان نيمسال دلايل آن را به واحد دانشگاهي اعلام نمايد.در صورت تاييد موجه بودن ترک تحصيل توسط واحد دانشگاهي، آن نيمسال جزو مرخصي تحصيلي دانشجو محسوب مي شود.
 
مرخصی تحصیلی
مولف: مدیر سایت   
تبصره 2 – مدت مرخصي تحصيلي ( به استثناي مرخصي موضوع تبصره 3 ماده 3 و تبصره 2و 3 ماده 49 و همچنين يک نيمسال مرخصي زايمان ) جزو حداکثر مدت مجاز تحصيل دانشجو در هر دوره محسوب مي شود.
ماده 49 – تقاضاي مرخصي تحصيلي بايد بصورت کتبي ، حداقل دو هفته قبل از شروع انتخاب واحد توسط دانشجو ، به اداره آموزش واحد دانشگاهي ذيربط تسليم گردد. اداره آموزش موظف است پس از بررسي وضعيت تحصيلي دانشجو قبل از اتمام مهلت انتخاب واحد موافقت يا عدم موافقت با درخواست دانشجو را کتبا به وي ابلاغ کند.
تبصره 1 – آموزش واحد ، زماني با درخواست مرخصي موافقت مي نمايد که دانشجو از نظر گذراندن بقيه دروس دوره دچار مشکل نگردد.
تبصره 2 – دانشجوياني که بعنوان همسر يا فرزند ( به شرط نداشتن منع نظام وظيفه ) يکي از اعضاي هيئت علمي که از فرصت مطالعاتي استفاده مي کند ، کارکنان دولت يا يکي از دانشجويان بورسيه ، به صورت همراه ، بخارج از کشور مي روند مي توانند با ارائه حکم ماموريت همسر و ولي به تشخيص و تاييد شوراي آموزشي واحد دانشگاهي علاوه بر استفاده از ميزان مرخصي استحقاقي در طول دوره تحصيل ، تا 4 سال ديگر نيز از مرخصي تحصيلي بدون احتساب در سنوات بهره مند گردند . در اين صورت بايد نصف شهريه ثابت نيمسال هاي مرخصي برابر تعرفه آخرين نيمسالي که به تحصيل اشتغال داشته اند پرداخت نمايند .
تبصره 3- مرخصي هاي اجباري که واحد دانشگاهي بدليل تشکيل نشدن کلاس يا عدم ارائه درس صادر مي کند جزو سنوات تحصيلي دانشجو محسوب نمي شود و شهريه اي بابت آن دريافت نمي گردد.
 
انتقالی و میهمان
مولف: مدیر سایت   
ماده 52 – دانشجوياني که از يک واحد دانشگاهي به واحد ديگر در همان رشته و مقطع تحصيلي خود ( بدون تغيير رشته و تغيير گرايش و بدون شرکت در آزمون مجدد ورودي ) با مجوز سازمان مرکزي منتقل مي گردند تمام نمرات درسي آنان اعم از قبولي يا ردي و سوابق آموزشي از لحاظ مشروطي و موارد ديگر عينا در سوابق آنها در واحد مقصد ضبط و در کارنامه وي ثبت مي گردد.در اين حال کليه واحد هاي درسي گذرانده شده قبلي با نمره 10 و بالاتر، در واحد مقصد پذيرفته مي شود . اين قبيل دانشجويان مشمول پرداخت هزينه انتقال برابر آخرين تعرفه دانشگاه خواهند بود.
تبصره 1 – واحد هاي درسي گذرانده شده دانشجويان انتقالي موضوع ماده 52 که توام با تغيير رشته يا تغيير گرايش باشد با رعايت مفاد ماده 67 اين آيين نامه بدون در نظر گرفتن تبصره 3 آن توسط گروه آموزشي ذيربط و متشکل از حداقل سه عضو هيئت علمي آن رشته در واحد دانشگاهي مقصد معادلسازي و دروس پذيرفته شده در کارنامه جديد دانشجو در واحد مقصد ثبت مي گردد ، ساير سوابق تحصيلي دانشجو بلااثر مي ماند. مبناي محاسبه ورودي اين قبيل دانشجويان همان زمان پذيرش در آزمون مي باشد . اين قبيل دانشجويان موظف به پرداخت هزينه انتقال و هزينه معادلسازي برابر آخرين تعرفه دانشگاه خواهند بود .
تبصره2 –دانشجوياني که از طريق شرکت در آزمون مجدد پذيرفته مي شوند بشرط اينکه مشکل نظام وظيفه نداشته باشنددروس آنان برابر ماده 67 آيين نامه آموزشي و بند ها و تبصره هاي آن معادلسازي مي گردد و موظف به پرداخت هزينه انصراف به واحد مبدا برابر آخرين تعرفه دانشگاه و هزينه معادلسازي به واحد مقصد مي باشند .
تبصره 3 - دانشجويان مقاطع کارداني و کارشناسي دانشگاههاي دولتي يا موسسات غيردولتي مورد تايييد وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي که به دانشگاه آزاد اسلامي منتقل مي شوند دروس گذرانده آنها معادلسازي و با نمره 12 و بالاتر پذيرفته مي گردد.
ماده 53 – مدرک فراغت از تحصيل دانشجوي انتقالي توسط واحد دانشگاهي مقصد صادر مي شود.
ماده 54- واحد هاي درسي که دانشجوي ميهمان بايستي در واحد مقصد بگذراند با نظر گروه آموزشي مربوط در واحد دانشگاهي مبدا تعيين مي گردد.
تبصره – دانشجوي ميهمان علاوه بر پرداخت شهريه ثابت و متغير هر نيمسال به واحد دانشگاهي مقصد بايستي شهريه ثابت آن نيمسال را به واحد مبدا و هزينه انتقال موقت را برابر آخرين دستورالعمل مربوط از طريق واحد مبدا به سازمان مرکزي دانشگاه بپردازد.
ماده 55 – در مواردي که واحد دانشگاهي مبدا نتواند بعضي از دروس الزامي دوره را در يک نيمسال معين عرضه نمايد دانشجو مي تواند با صلاحديد واحد دانشگاهي مبدا و موافقت واحد دانشگاهي مقصد فقط براي يک بار در طول دوره تحصيل، کمتر از حداقل واحد هاي درسي مجاز تعيين شده ( 11 واحد براي تمام وقت و 9 واحد براي پاره وقت و 7 واحد براي آموزش معلمان ) در يک نيمسال را در واحد يا واحد هاي ديگر دانشگاهي بگذراند. در اين حال دانشجو موظف به پرداخت شهريه ثابت بعلاوه شهريه متغير دروس انتخابي در واحد مبدا را به واحد مبدا و شهريه متغير دروسي را که در واحد مقصد انتخاب مي نمايد به واحد مقصد مي باشد .
تبصره 1 – استفاده مجدد از ماده 55 در نيمسال آخر تحصيلي مشروط بر آنکه دانشجو بتواند در آن نيمسال فارغ التحصيل گردد و درسي به عنوان معرفي به استاد باقي نداشته باشد با صلاحديد واحد هاي مبدا و مقصد امکان پذير است .
تبصره 2 – واحد هاي درسي دانشجوي مشمول اين ماده توسط گروه آموزشي واحد مبدا تعيين مي گردد اما چنانچه امتحان دروس انتخابي در واحد هاي مبدا و مقصد همزمان باشد بطوريکه دانشجو نتواند در امتحانات آنها در هر دو واحد دانشگاهي مربوط شرکت نمايدبايد يکي از آنها را حذف کند .
ماده 56 – واحد هاي انتخابي دانشجوي ميهمان و دانشجويانيکه از ماده 55 استفاده نموده اند پس از استعلام واحد مبدا از واحد مقصد و اطمينان از صحت آن عينا در کارنامه دانشجو در واحد دانشگاهي مبدا ثبت مي شود و نمرات آنها در محاسبه ميانگين نيمسال و ميانگين کل نمرات وي منظور مي گردد.
ماده 57 – در هر صورت مدرک فراغت از تحصيل دانشجوي ميهمان توسط واحد دانشگاهي مبدا صادر خواهد شد.
 
hg
مولف: مدیر سایت   
دانشجویان ورودی 86 به بعد که برخی دروس خود را معادل سازی کرده اند و مدرک قبلی خود را از یکی از واحدهای دانشگاه آزاد گرفته اند شهریه ای برای دروس معادل سازی برای این گروه شامل نمیشود.
 
سامانه امور پایان نامه
سامانه ساها